Op zaterdag 22 december vochten Ilkay Borgers, Sid Matheus, Yelco en Yoren Borgers op het tornooi van Berke Bemelmans te Dilsen. Voormiddag moest Adam driemaal de tatami op: zijn eerste kamp won hij met waza-ari tegen Lucas De Bot, de Nederlander die vorige week derde werd te Oud-Geleen. Zijn twee volgende kampen won hij met ipon maki komi en o-utchi-gari, dus een eerste plaats voor Adam. Yelco Borgers kon in de namiddag ook zijn drie kampen met winst afsluiten. Het was zondag een Yelco met zelfvertrouwen die daar op de mat stond. Hij bekroonde zijn puik judowerk met een overwinning in Dilsen. Broertje Yoren deed het uitstekend met twee overwinningen en één nederlaag. Sid Mattheus verloor zijn eerste kamp in de beginfase, jammer dat het vlug ippon was want Sid won zijn twee volgende kampen wel met knappe acties. Gevolg was dat er drie judoka’s van de vier in de poule twee kampen gewonnen en één verloren hadden. Ook Ilkay verloor zijn eerste partij. Maar nadien won hij nog twee keer na intensieve kampen, dus een mooie tweede plaats voor Ilkay. Met twaalf overwinningen op 15 kampen konden we tevreden terug naar Bets rijden.

’s Avonds volgde nog de kers op de taart voor onze club. Want Bram Ghys slaagde schitterend voor zijn examen voor groene gordel. We waren allemaal zichtbaar heel blij voor Bram want we weten dat hij een moeilijk jaar achter de rug heeft. Nogmaals proficiat Bram!

Je kan ons ook makkelijk volgen op Instagram en Facebook!

Pin It on Pinterest

Shares
Share This