Beste judoka’s, beste ouders,

Trainers en bestuur van Judoclub Geetbets bespraken donderdag 18/02 online een mogelijke en gedeeltelijke heropstart van de trainingen.

Van de gemeente Geetbets mag er terug indoor gesport worden door jongeren tot en met geboortejaar 2008. Federaal mag er dan weer slechts met 10 kinderen indoor gesport worden. Onze groep jongeren tot 13 jaar is echter te groot om tijdens één trainingssessie aan bod te komen.  En mogelijk komen er,na het federaal overlegcomité van vrijdag 26/02 e.k., nieuwe versoepelingen, ook voor de jonge sporters. Tijdens ons overleg werd daarom beslist om alleszins nog minstens één week te wachten voor we een nieuwe heropstart plannen.  Ongeacht de federale beslissingen van vrijdag 26/02, denken wij ondertussen wel na over een heropstart in de toegelaten groepjes van 10 na voorafgaande inschrijving. Jullie krijgen alleszins onze concrete planning in een update tijdens het weekend van 27/28 februari. We gaan het nog even gezond (vol)houden.Sportieve groeten,

Trainers en bestuur Judoclub Geetbets

Pin It on Pinterest

Shares
Share This