Dag beste judoka en ouder(s)

Speciale activiteit voor iedereen van onze club die 3,5 km kan joggen!

Wij doen mee aan de “urban run” op zaterdag 18 maart 2017 die vertrekt om 20 uur in de Dorpstraat te Geetbets. Maar we doen niet zomaar mee! Nee, we lopen in judogi (kimono, broek en obi) en we lopen allemaal samen, rustig zodat iedereen kan volgen.

Onze jonge judoda’s die zaterdags trainen om 17.30 uur kunnen eerst gewoon komen trainen. De training van de groten komt te vervallen. Info en strooifolder op judo training verkrijgbaar vanaf donderdag 2 maart 2017.

Wat moet je doen?

Schrijf je via mail in bij:

Patrick.frederix@vlaamsbrabant.be en stort 5 euro per deelname op BE78 0910 1891 1086 met als mededeling “naam”

We verzamelen aan de start om 19.45 uur, vergeet niet eerst je borstnummer af te halen!

Pin It on Pinterest

Shares
Share This