Tijdens het weekend 4-5-6 juli is het Hogen Kermis. Onze club mag dan voor de 23° maal Café Francine uitbaten ten voordele van de clubkas.

Zaterdag 4 juli wordt een topdag: we schenken dan in exclusiviteit ons Tripel Trezeke, maar ook de rest van het programma mag gezien worden. Vanaf 21.00 u is er een optreden gepland van Hakke zonder Wakke, die ons met trekzak, gitaar, liedjes enz in een ouderwetse kermisstemming zal brengen.

Missverkiezing

Top of the bill is natuurlijk de verkiezing van miss Tripel Trezeke. Geen ordinaire missverkiezing maar een ludieke zoektocht naar een life-versie van het Trezeke op het etiket van ons bier. Zie daarvoor uiteraard ook op www.tripeltrezeke.be. We hebben al een aantal kandidaten, maar we zouden toch graag nog een paar judoka’s-meisjes of hun mama’s laten meedoen. Wie voelt zich geroepen? Snel je kandidatuur doorsturen naar info@judoclubgeetbets.be

 

Pin It on Pinterest

Shares
Share This